Screenshot-2022-07-15-233322-1

سرامیک پارکینگ

باتوجه به اینکه امروزه اکثریت مردم دارای وسیله نقلیه هستند، در اماکن عمومی و خصوصی وجود پارکینگ از الزامات شده است. به‌دلیل وزن سنگین تمامی ماشین ها کفپوش پارکینگ باید از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار باشد.

با در نظر گرفتن انواع کفپوش ها برای پارکینگ سرامیک پرسلان را در این مقاله می‌خواهیم معرفی و توصیه کنیم. زیرا باتوجه به اینکه سرامیک پرسلان دارای مقاوت و جنس مرغوبی می باشد مناسب کف پارکینگ نیز هست.

سرامیک پارکینگ از نوع پرسلان دارای مزایای بسیاری نسبت به دیگر کفپوش ها می باشد. اول اینکه به دلیل متراژ بالا در بیشتر اماکن سرامیک بسیار مرغوم به صرفه‌تر هست.

اگر شروع کنیم به توضیحات بیشتر در این خصوص، سرامیک های پرسلان از خاک رس و مواد معدنی در دما و فشار بالا ساخته می‌شود و به همین سبب از استحکام و وزن سنگین بالایی برخوردار می‌باشد، همچنین در تنوع و طرح های مختلفی وجود دارد.

  • سرامیک پارکینگ باید وزن سنگینی را تحمل کند.
  • به دلیل کثیفی های محیط بیرونی که همراه با وسایل نقلیه می آید باید بیشتر به نظافتش اقدام شود.
  • در مقابل سرما و گرما باید مقاوم باشد.

وقتی در خصوص نظافت سرامیک پارکینگ صحبت می‌کنیم، سرامیک پرسلان در مقابل انواع مواد شوینده مقاوم می‌باشد. به همین دلیل است که محبوبیت بسیاری دارد مخصوصاً در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و در بیمارستان ها.

سرامیک های پرسلان در دو نوع مات و براق هستند برای پارکینگ از هر دو نوع هم می توان استفاده کرد و سلیقه ای می‌باشد. ولی نوع مات به دلیل اینکه در فصول زمستان سر نمی‌خورد و لک هم چندان در سطح سرامیک مشخص نمی‌شود توصیه می‌شود.

برای کف پارکینگ از انواع کفپوش مثل سنگ هم می‌توان استفاده کرد ولی سرامیک مقروم به صرفه‌تر از موارد دیگر هست. اینکه سرامیک هم دارای ماندگاری بسیار بالایی هست و اگر هم دچار آسیبی شود قابل تعمیر می‌باشد، که این مزیت ها را نباید نادیده گرفت.

از کفیت و مزایای سرامیک پرسلان برای استفاده سرامیک پارکینگ توضیحات را ارائه دادیم که در کنار همه این موارد زیبایی و ظاهر را هم که باید نظر داشت. سرامیک پرسلان در تنوع رنگی و طرح های بسیاری می‌باشد که متناسب با متراژ و نوع پارکینگ می‌توانید انتخاب کنید.

فلورا استیل ارائه دهنده انواع کاشی و سرامیک می‌باشد و به صورت آنلاین در تعداد دلخواه خود می‌توانید انواع سرامیک را از سایت فلورا استیل سفارش دهید. همچنین اگر سوال و ابهامی داشته باشید مشاوران فلورا استیل با شما در ارتباط خواهند بود تا بهترین انتخاب را انجام فرمایید. ما با شما همراه هستیم تا سرامیک دلخواه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *