White-floor-ceramic

سرامیک سفید | لیست قیمت و راهنمای خرید 20 مدل کاشی و سرامیک رنگ سفید

سرامیک سفید | لیست قیمت و راهنمای خرید 20 مدل کاشی و سرامیک رنگ سفید

اگر قصد طراحی و بازسازی منزل خود با یک سبک ویژه و مدرنی را دارید و دچار سردرگمی بین تنوع محصولات کاشی و سرامیک شدید، سرامیک سفید بهترین گزینه برای شماست. باید به این نکته توجه ویژه ای کنید که رنگ سفید یک رنگ خنثی و مورد علاقه همه افراد جهان در دکوراسیون است. نکته دیگری که در این رنگ به چشم می‌خورد این است که اگر خانه را با رنگ‌های شاد یا حتی پررنگ یا کمرنگ تزئین کرده باشید بعد از گذشت مدتی خسته شده و نیازمند تغییر دکوراسیون برای رفع یکنواختی می‌شوید. اما در مورد رنگ سفید اینگونه نیست و می‌توان گفت تنها رنگی که در مد می‌ماند همین رنگ است.

اما در این مقاله قرار است که با هم مزایا و معایب این نوع سرامیک را بررسی کنید و انواع مختلف سرامیک و کاشی رنگ سفید را ببینیم.

انواع مدل های سرامیک سفید کدامند؟

در همه مدلهای سرامیک و کاشی تنوع زیادی وجود دارد. در مدل های سفید هم این تنوع را می‌توان دید. در سرامیکهای طرح سفید مدلهای شیری و سفید یخچالی بیشترین خرید را داشته اند. از انواع این مدل ها می‌توان محصولات زیر را نام برد:

  • سرامیک براق سفید
  • سرامیک مات سفید
  • سرامیک پرسلان سفید
  • سرامیک یخچالی
  • نانو پولیش

محصولات مختلف دیگری هم در بازار وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. اما محبوبترین آنها همین مدل هایی است که در بالا اشاره شد. بغیر از مدل ها برندهای مخلف و تولید کنندگان مختلف هم تاثیر بسیار زیادی در تعیین خرید میتوانند داشته باشند.

برای محیط‌های پر رفت و آمد چه طرحی را انتخاب بکنیم؟

معمولا در محیط‌هایی که رفت و آمد افراد بیشتر است و سلیقه ما انتخاب رنگ سفید است بهتر است که به دو نکته دقت زیادی کنیم. یک اینکه به ضد سایش بودن دقت کنیم. به این دلیل که هرچه رفت و آمد بیشتر باشد امکان خط و خش و افتادن وسایل نوک تیز بیشتر است و از بین رفتن سرامیک سفید بیشتر است. پس بهتر است که مدلی را انتخاب کنیم که توان مقابله با این ضربات را داشته باشد.

نکته دوم و مهم این است که به دلیل رفت و آمد بیش از اندازه و ایجاد گرد و غبار نظافت این محیط بسیار سخت است و دائما در حال کثیف شدن است. همانطور که می‌دانید کاشی سفید هم بسیار کثیف می‌شود. بهتر است که طرحی را انتخاب کنیم که رگه های تیره مانند سیاه یا طلایی یا حتی طوسی داشته باشد که این کثیفی را کمتر نشان دهد. انتخاب این مدل طرح های ترکیبی باعث می‌شود که رد پا و کثیفی کمتر دیده شود.

سرامیک سفید مناسب برای منزل کدام است؟

پیشنهاد ویژه فلورا استیل به شما این است که برای محیط های مسکونی از ابعاد 60*60 استفاده کنید. در محیطهایی مانند منزل برعکس محیطهای صنعتی کیفیت اهمیت کمتری پیدا می‌کند و بیشتر بحث زیبایی و جلوه به چشم می‌آید و باید به جزئیات توجه بیشتری داشته باشید.

بهتر است طرح های سفید براق (نانو پولیش) برای سرامیک کف سالن در نظر گرفته شد تا جلوه ویژه ای به این مکان دهید. اگر به دنبال لوکس کردن فضای خانه خود هستید می‌توانید از سرامیک های مات هم استفاده کنید اما استفاده از این مدل هم دردسرهای خاص خودش را دارد.

سرامیک سفید مات یا براق؟

  1. نکته مهم و چیزی که بیشتر در مورد سرامیکهای براق به چشم می‌آید این است که بیشتر لک ها را نشان می‌دهند.
  2. محصولات مات نور کمتری دارند و فضا را کم نور تر و کوچکتر نشان می‌دهند.
  3. محصولات براق فضا را بزرگتر و پر نورتر نشان می‌دهند.
  4. سرامیک مات مانند ترمزی برای فرش عمل می‌کند و مانع سر خوردن فرش می‌شود.

سرامیک سفید

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *