Minimalist-interior-just3ds.com-6

سرامیک دیوار

سرامیک دیوار از پرکاربردترین نوع سرامیک می‌باشد که در تمامی اماکن عمومی و خصوصی استفاده می‌شود. سرامیک زیبایی و جذابیت خاصی به مکان های مختلف می‌دهد، حتی اگر از سرامیک های رنگ روشن استفاده شود آن محیط را بسیار بزرگ‌تر نشان دهد. این مورد را هم در نظر داشته باشید هر چقدر که محیط را زیبا نشان می‌دهد اگر در انتخاب آن نسبت به مکان مناسب استفاده نشود همانقدر هم جلوه خوبی نخواهد داشت.

با توجه به اینکه سرامیک ها دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند و دوام بیشتری نسبت به دیگر گزینه ها دارند بهترین انتخاب برای استفاده در دیوار بیمارستان‌ها، پاساژها، پارکینگ‌ها، استخرها و… ، در منازل برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه می‌توان استفاده کرد.

سرامیک دیوار در رنگبندی ها و تنوع طرحی بسیار بالایی می‌باشد که برای هر مکان متتاسب با نوع محیطش می‌توان انتخاب کرد. به دلیل اینکه گچ، رنگ و کاغذ دیواری دوام کمتری در اماکن عمومی دارد سرامیک بهترین گزینه می‌باشد. به این صورت هم از نظر هزینه باصرفه تر خواهد بود زیرا سرامیک طول عمر بسیارتری را دارد.

سرامیک از لحاظ نظافت بسیار آسان می‌باشد، به راحتی می‌توان با مواد شوینده و آب تمیز کرد و هیچ آسیبی هم به سرامیک نخواهد رسید البته باکیفیت بودن سرامیک هم تاثیر بسیاری را در این زمینه دارد ولی در حالت کل دوام سرامیک بسیار بالا می‌باشد.

در ادامه مزایای سرامیک دیوار می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • سرامیک رطوبت کمتری را به خود جذب می‌کند.
  • در مقابل آتش‌سوزی مقاوم است، و تا حدی از سرایت آتش جلوگیری می‌کند.
  • در محیط های بیرونی در مقابل تغییرات دما و تابش نور آفتاب مقام تر است.
  • دوام بالا در سال های طولانی مدت دارد.

همچنین در خانه برای پذیرایی یا دیواری خاص از سرامیک دیوار طرح آجری، سنگی و یا ترکیب رنگ خاص می توانید استفاده کنید که دکوراسیون منزلتان را بسیار زیباتر جلوه خواهد داد.

سرامیک دیوار ترجیحاً براق باشد زیبایی آن محیط را چندین برابر خواهد کرد. البته محیط های بیرون و داخل تفاوت هایی باهم دارند مثلاً برای سرامیک دیوار حیاط مات گزینه مناسبی می باشد زیرا دائماً در معرض نور آفتاب می باشد اگر براق باشد نور منکعس خواهد شد و چشم را اذییت خواهد کرد.

ولی برای محیط های داخلی مثل خانه براق گزینه بهتری هست هم از لحاظ نظافت که راحت تر می باشد و اینکه فضای داخلی را وسیع تر و زیباتر نشان می دهد.

چینش سرامیک دیوار به حالت های مختلف بستگی به شکل سرامیک می تواند متفاوت باشد اینکه مربعی یا مستطیلی باشد و در حالت مربعی به صورت لوزی هم می توان چید.

نصب سرامیک دیوار را می‌توان با چسب انجام داد که روشی مدرن و راحت می‌باشد، در روش سنتی از ملات و سیمان استفاده می‌شود که در حالت کل در هر دو روش باید توسط فرد ماهری انجام شود تا به صورت اصولی باشد.

فلورا استیل ارائه دهنده انواع سرامیک دیوار در طرح و رنگ های متنوع برای مکان های مختلف می‌باشد. به راحتی به صورت آنلاین انواع سرامیک ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌توانید سفارش دهید. همچنین در صورت وجود هرگونه سوالی با درخواستتان کارشناسان فلورا استیل با شما در ارتباط خواهند بود.

با شما همراه هستیم تا بهترین ها را انتخاب و استفاده کنید…

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *