خدمات چارتر

در اینجا چند راه وجود دارد که خدمات چارتر هواپیمای باری ما می‌تواند برای عملیات زنجیره تامین شما مفید باشد بلیط هواپیما  و نیازهای لجستیکی شما را پشتیبانی کند.
لجستیک و حمل و نقل بار

ما با مجموعه خدمات چارتر هواپیما، امکان دسترسی به هواپیمای هر اندازه برای بار شما را فراهم می کنیم. ما خدمات کامل منشور هواپیمای باربری و قطعات منشور ، حمل و نقل سریع و OBC را در هر نقطه از جهان ارائه می دهیم. فراتر از چیدما

به نظر می رسد ایمنی هوانوردی تجاری در یک پیچ و خم گیر کرده است. به طور نسبی، صنعت خطوط هوایی در دو دهه گذشته توانسته است پیشرفت بسیار قابل توجه تری را گزارش کند – اما به نظر می رسد خطوط هوایی و هوانوردی تجاری در مورد عملکرد ایمنی یک چیز مشترک دارند: هر دو به دلیل حوادثی که به نظر می رسد از بهبود بیشتر باز مانده اند. نتیجه عوامل انسانی باشد تا مسائل فنی. تقریباً می‌توان از همه این حوادث جلوگیری کرد و عوامل رایج در بیشتر حوادث ناگوار شامل بی‌احتیاطی یا شواهدی مبنی بر انتخاب یا آموزش ناکافی خدمه است.

بهبود بلندمدت یخبندان در واقع همچنان در ارقام تصادفات هواپیماهای تجاری برای سال تقویم 2018 قابل مشاهده است (نمودارها را ببینید). ارقام مربوط به سوانح مرگبار جت در سال 2018 بهتر از سال قبل بود، اما نه به خوبی سال 2016 – که بهترین نرخ تصادف را از نظر حوادث مرگبار به ازای هر 100 هواپیمای در حال خدمت داشت. با این حال، ارقام دهه گذشته کم و بیش ثابت هستند. چنین پیشرفتی که وجود داشته است، از نظر آماری اهمیت واقعی ندارد، و همین امر در مورد عملیات توربوپراپ تجاری در ده سال گذشته صادق است.

ن بهترین هواپیمای توصیه شده برای محموله شما، ما اطمینان می دهیم که تمام جنبه ها با توجه به جزئیات انجام می شود.

با هماهنگی حتی ترتیبات پیچیده بار، ما کمک ماهرانه ای برای حمل و نقل سنگین، اقلام بزرگ، محموله های بزرگ یا مواد خطرناک/خطرناک ارائه می بلیط هواپیما تهران اهواز  دهیم. تیم اختصاصی ما قادر خواهد بود از یک فرآیند روان و عملیات ایمن – از انتها به انتها – اطمینان حاصل کند. ما از تحویل به موقع محموله شما پشتیبانی کامل می کنیم و می توانیم برای خدمه در محل و فرودگاه های مناسب بار ترتیب دهیم.

قابلیت های حمل و نقل بین المللی

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *