nody-عکس-خانه-دایی-1625486724-1

خانه جنجالی و مدرن علی دایی

خانه جنجالی و مدرن علی دایی

قصد داریم خانه جنجالی و مدرن علی دایی را که از دکوراسیون مجلل و بی نظیری برخوردار است مورد بررسی قرار دهیم… امروزه خانه های بسیار شیک و مجللی ساخته می‌شوند که دارای نماهای بی‌نظیر از سرامیک های طرح سنگ، کف و دیوار های زیبا که کاشی و سرامیک های متنوع را مورد استفاده قرار می‌دهند.

همانطور که مشاهده می‌کنید تنها با کف سرامیک طرح سنگ دید و ظاهر خانه را بسیار وسیع تر و زیباتر نشان می‌دهد.

مخصوصاً اگر قصد دارید از فرش بیش از حد در هر قسمت خانه استفاده نکنید حتماً توصیه می شود که زیباترین و با کیفیت ترین سرامیک را برا منزلتان انتخاب کنید. سرامیک ها با رنگ و طرح های روشن برای کف، همیشه خانه را وسیع تر جلوه می دهند.
و اگر بخواهید از سرامیک با رنگ تیره تر استفاده کنید سرامیک طرح پارکت هم گزینی خوبی هستند که آن هم دید بسیار شیکی را دارد. سرامیک کف به دو صورت مات و براق هستند. برای هر قسمت از خانه، هر کدام کارایی خودش را دارد.

خانه جنجالی و مدرن علی دایی

مثلاً سرامیک های براق برا کف پذیرایی بسیار جلوه خوبی را دارند و تمیز کردنش هم بسیار ساده و راحت می باشد. یا در حمام می‌توانید از سرامیک مات استفاده کنید زیرا باعث لیز خوردگی نمی‌شود.

هر قسمت از خانه سرامیک های خاص خود را با طرح های متنوع دارد. اگر بخواهیم در این مثال هم نوع سرامیک آشپزخانه را مورد بررسی قرار دهیم در کف از سرامیک مات یا براق بستگی به سلیقه خود استفاده کنید.

برای مابین کابینت همچنین می توانید از کاشی بین کابینتی استفاده کنید که دارای طرح های بسیار متنوع می باشند و نسبت به رنگ و مدل کابینت مورد علاقتان می توانید در مد نظر داشته باشید.

و در برای کاشی سرویس بهداشتی، از کاشی مخصوص کف و دیوار را جداگانه با رنگ های متناسب استفاده کنید که در دیوار برای تنوع در دید و زیبایی می توانید سرامیک طرح دار و ساده را به صورت تلفیقی اجرا کنید.

از آنجایی که وقتی سرامیک نصب می شود و در مدت زمان طولانی شاید هم بصورت مادام العمر در خانه استفاده خواهید کرد توصیه می شود از کاشی و سرامیک با کیفیت و با دوام استفاده کنید. که سرامیک پرسلان از گزینه های خوبی می باشد.

سرامیک پرسلان به دلیل نوع ساختش از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار است همچنین نسبت به سرامیک های معمولی دید و ظاهر بسیار زیبایی را دارد و همچنین در تمامی مکان ها قابل استفاده می باشد.

فلورا استیل ارائه دهنده انواع کاشی و سرامیک پرسلان می باشد که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می‌توانید از طریق سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید که تمام مشخصات سرامیک ها در هر محصول درج شده است و در صورت درخواست هرگونه اطلاعات و یا مشاوره کارشناسان فلورا استیل با شما در ارتباط خواهند بود.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *