Stove-glass-or-steel

اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل | معرفی 50 مدل مختلف استیل و شیشه ای

اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل | معرفی 50 مدل مختلف استیل و شیشه ای

اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل بخریم؟

قبل از خرید گاز رومیزی صفحه ای یا شیشه ای حتما مطلب زیر را بخوانید. در این مطلب از مزایای . معایب خرید این دو مدل گاز صحبت خواهیم کرد.

 1. چرا گاز شیشه ای نخریم؟
 2. گاز استیل مناسب چه خانه هایی است؟
 3. چرا گاز استیل نخریم؟
 4. کدام مارک اجاق شیشه ای یا استیل مناسب ما است؟

پاسخ تمامی سوالات شما در مطلب زیر است. همچنین در این مقاله به معرفی بهترین گاز رومیزی ایرانی می‌پردازیم و محصولات برتر را معرفی خواهیم کرد.

قبل از اینکه به سراغ این دو مدل گاز برویم با هم مزایای خرید گازهای توکار را بخوانیم.

مزایای خرید گازهای توکار یا رومیزی

 1. مهمترین عاملی که افراد به سمت خرید این مدل گازها می‌روند اشغال فضای کمتر در خانه و آشپزخانه است. در مدلهای قدیمی شما نیاز به یک آشپزخانه بزرگ برای جای دادن آنها بودید.
 2. مزیت دیگر این است که معمولا گازهای قدیمی در کابینت زیر خود فضایی برای فر بود و اگر شما فر گازتان را مصرف می‌کردید دیگر جایی برای قرار دادن وسایل نبود. در این مدل‎‌های رومیزی فضای زیر اجاق بسیار مناسب برای قرار دادن وسایلی مانند ادویه ها است.
 3. در تمیز کردن گازهای قدیمی نیاز به جابجایی آنها برای نظافت پشت گاز بود. اما با بوجود آمدن موارد توکار دیگر نیازی به جابجایی نیست و به راحتی فقط با یک دستمال نم دار می‌توان آن را تمیز کرد.
 4. قابل حمل است و می‌توانید با خود به هرجایی ببرید.
 5. تعداد شعله های موارد جدید انتخابی است و به راحتی با توجه به هزینه و تعداد خانوار می‌توانید شعله های کمتر یا بیشتر را خریداری کنید.
 6. گاز رومیزی استیل یا شیشه ای بسیار تنوع دارد و می توانید با سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید.
 7. جالب است که تعمیر مدل های صفحه ای بسیار آسان تر از موارد قدیمی است.

ارتباط با ما

ویژگی های گاز شیشه ای رومیزی

قبل از اینکه ببینیم اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل را خریداری کنیم ویژگی هردو را با هم بررسی کنیم.

 1. گازهای شیشه ای در مقایسه با جنس استیل بسیار شیک تر است و جلوه خاصی به آشپزخانه شما می‌دهد و می‌تواند ظاهر این محل از خانه شما را به کلی تغییر دهد.
 2. شاید تصور شما این باشد که به دلیل شیشه ای بودن این محصولات شکننده هستند و با حرارت زیاد ترک می‌خورند. باید به شما بگوییم که کاملا اشتباه می‌کنید و این محصولات کاملا ایمن هستند و با حرارت های بسیار بالا هم نمیشکنند. حتی اگر همزمان 5 شعله را روشن کنید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. ایم محصولات از شیشه سکوریت ضد ضربه ساخته می‌شوند.
 3. این مدل گازها زود کثیف می‌شوند اما به دلیل شیشه ای بودن آن ها با یک دستمال و مایع پاک کننده به راحتی تمیز می‌شوند.

در انتهای همین مطلب به شما خواهیم گفت که آیا گاز صفحه ای شیشه ای بهتر است یا استیل

ویژگی های گاز استیل رومیزی

به دلیل مقاومت استیل نسبت به شیشه خیلی از خریداران به سمت این محصول می‌آیند.

 1. ماندگاری این محصول بسیار بالاست به همین دلیل افراد به سمت این مدل گاز روی آورده اند.
 2. این محصولات ضد خوردگی و زنگ زدگی هستند و اگر از برندهای معروف و تست شده استفاده کنید می‌توانید سالها این محصول را در خانه خود داشته باشید.
 3. گازهایی از این مدل یعنی استیل به راحتی کثیف نمی‌شوند و نیازی نیست که شما دائما در حال تمیز کردن آن باشید. ولی نکته ای که به چشم می‌آید این است که اگر کثیف شوند و لکه به خود بگیرند تمیز کردن آنها سخت و زمان بر است.

گاز رومیزی شیشه ای یا استیل کدام را بخریم؟

اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل سلیقه شما کدام است؟

البته که خرید هر کدام از این محصولات سلیقه ای بوده اما نکات مهم در انتخاب محصول کارایی، زیبایی و مقاومت است که تمامی محصولاتی که به شما معرفی خواهیم کرد این ویژگی ها را دارند.

پیشنهاد تیم فنی فلورا استیل به کسانی که شیک بودن و جلوه داشتن وسایل خانه مهم است گازهای شیشه ای است. در زیر مواردی را با هم ببینید. همچنین می‌توانید از طریق لینکهایی که گذاشته شده خرید بفرمایید.

گاز شیشه ای مناسب افراد خاص پسند

گاز استیل 5 شعله مناسب برای خانواده های پر جمعیت

گازهای استیل مناسب برای افراد با بودجه کم

گاز شیشه ای 2 شعله مناسب برای خانواده های کم جمعیت

جمع بندی

شما به چه نتیجه ای رسیدید؟ اجاق گاز صفحه شیشه ای یا استیل ؟

جواب این سوال ساده است. گاز صفحه ای استیل بهتر است یا شیشه ای؟ از نظر ما هر دو به یک میزان می‌توانند دچار آسیب و یا خرابی شوند. نکته ای که باید به آن دقت کنید خرید از فروشگاه معتبر و همچنین خرید برندهای ثابت شده است. تمام تلاش ما در مجموعه فلورا استیل ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات کاشی و سرامیک و گازهای رومیزی به مشتریان است.

البته که خرید هر کدام از این محصولات سلیقه ای بوده اما نکات مهم در انتخاب محصول کارایی، زیبایی و مقاومت است که تمامی محصولاتی که به شما معرفی خواهیم کرد این ویژگی ها را دارند.

پیشنهاد تیم فنی فلورا استیل به کسانی که شیک بودن و جلوه داشتن وسایل خانه مهم است گازهای شیشه ای است. در زیر مواردی را با هم ببینید. همچنین می‌توانید از طریق لینکهایی که گذاشته شده خرید بفرمایید." } },{ "@type": "Question", "name": "مزایای خرید گازهای توکار یا رومیزی", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "مهمترین عاملی که افراد به سمت خرید این مدل گازها می‌روند اشغال فضای کمتر در خانه و آشپزخانه است. در مدلهای قدیمی شما نیاز به یک آشپزخانه بزرگ برای جای دادن آنها بودید. مزیت دیگر این است که معمولا گازهای قدیمی در کابینت زیر خود فضایی برای فر بود و اگر شما فر گازتان را مصرف می‌کردید دیگر جایی برای قرار دادن وسایل نبود. در این مدل‎‌های رومیزی فضای زیر اجاق بسیار مناسب برای قرار دادن وسایلی مانند ادویه ها است. در تمیز کردن گازهای قدیمی نیاز به جابجایی آنها برای نظافت پشت گاز بود. اما با بوجود آمدن موارد توکار دیگر نیازی به جابجایی نیست و به راحتی فقط با یک دستمال نم دار می‌توان آن را تمیز کرد. قابل حمل است و می‌توانید با خود به هرجایی ببرید. تعداد شعله های موارد جدید انتخابی است و به راحتی با توجه به هزینه و تعداد خانوار می‌توانید شعله های کمتر یا بیشتر را خریداری کنید." } }] }

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *